portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Ogrody Dożynkowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Wybór prezentu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wybór prezentu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
expell 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Cze 22, 2018 17:06
Posty: 29
Skąd: Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 14:17    Temat postu: Wybór prezentu

Cześć wszystkim. Szukam w tym momencie jakiegoś przetestowanego patentu na upominek. Jest co prawda w istocie dość dużo ciekawych porad w Sieci, jednak są one dosyć oklepane, a ja wyszukuję czegoś unikalnego, wobec tego może posiadacie jakieś sprawdzone wskazówki? Jakoś nie mam za bardzo kreatywności, aby coś sensownego wymyślić. Byłbym naprawdę ogromnie wdzięczny za jakieś sugestie. Uważacie, iż na przykład eleganckie buty damskie byłoby trafnym wyjściem? Niezmiernie Wam dziękuję za wypróbowane rady oraz sugestie w tym problemie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama